OTOMASYON SİSTEMLERİ

Akıllı bina otomasyon sistemleri, konfordan ödün vermeden enerji tüketimini azaltır

YEDİELGRUP, size her türdeki, büyüklükteki bina için ve her türlü kullanım için bina otomasyon sistemleri öneriyor. Açık iletişim standartları ve arayüzleri sayesinde, ısıtma, havalandırma, klima uygulamaları, ışıklar ve karartmalar gibi çok çeşitli bina kontrol disiplinlerini emniyet özellikleri ve ekipmana uygun olarak bir arada kullanabilirsiniz.

Merkezileştirilmiş, akıllı enerji yönetimi ve çok verimli ve yenilikçi enerji tasarrufu seçenekleriyle ve tüm sistem bileşenlerinin ve süreçlerinin etkili etkileşimiyle maliyetten ve enerjiden önemli oranda tasarruf edersiniz.

Kazan otomasyonu sistemleri kurulumu ve servislik hizmetleri

Fabrikalarda, binalarda, hastanelerde ve bunlar gibi ısı ihtiyacı duyan işletmelerde kulanılan her türlü kazan otomasyon ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

İhtiyacınız olan kontrol ve otomasyon sistemini tespit edip, maliyet analizleri ve sistem gereksinimleri ile beraber müşterilerimize teklif sunmakta, gerektiğinde danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Buhar kazanı otomasyonu sistemlerinde, kurulum, devreye alma ve yazılım işleri. Scada üzerinden proses takibi.

Kalorifer kazanı, kızgın su kazanı gibi ısı cihazları otomasyonu. İnternet üzerinden erişim, merkezi kontrol sistemi gibi müşteri talepleri doğrultusunda otomasyon sistemi oluşturma.

Kazan otomasyonu sistemleri kurulumu. Mevcut sisteme veya yeni kurulacak sisteme uygun ve ekonomik kazan otomasyonu çözümleri.

Bize Ulaşın

Görüş, öneri ve istekleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz..

You can contact us for your opinions, suggestions and requests ...