YEDİELGRUP KISACA BİZ..!

KUR

YÖNETİM KURULU BAŞKANI HAYATİ YEDİEL

YEDİELGRUP ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ 2002 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız kuruluşundan günümüze deneyimli personeli ve hizmet kalitesi ile çıtasını yükseltmeye devam etmektedir.Şirketimiz misyon olarak edindiği ilkeler doğrultusunda "satış sonrası destek" ve "teknik destek" anlamında 7/24 kesintisiz hizmet garantisi sunmaktadır.
YEDİELGRUP ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ ürünlerinin yüksek kalite standartları ile kendini kanıtlamış olması ile birlikte Türkiye ve Dünya çapında tanınan markalarının bakış açısı ile sizlere güvenilir bir hizmet sunmayı vaadetmektedir. Bu nedenle 2002 yılından beri başarı ile ilerlediğimiz bu yolda karşınıza çıkabilecek tüm teknik problemlerde siz değerli müşterilerimizin Kullandığı ürünlerinin çözüm ortaklığı çatısı altında bulunduğunuzu belirtmek isteriz.

YEDİELGRUP ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ 2016 yılında ürünlerinin yüksek kalite standartları ile kendini kanıtlamış olan BRENSLER BRÜLÖR FİRMASI İLE DİSTRİBÜTÖRLÜK SÖZLEŞMESİ İMZALAMIŞ olması ile birlikte Türkiye ve Dünya çapında tanınan bir ALMAN MARKASI ve DİSİPLİNİ ile sizlere güvenilir bir hizmet sunmaya devam edecektir.

YEDİELGRUP ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ 2016 yılında ürünlerinin yüksek kalite standartları ile kendini kanıtlamış olan HOKKAIDO KLİMA FİRMASI İLE DİSTRİBÜTÖRLÜK SÖZLEŞMESİ İMZALAMIŞ olması ile birlikte Türkiye ve Dünya çapında tanınan bir İTALYAN MARKASI ve DİSİPLİNİ ile sizlere güvenilir bir hizmet sunmaya devam edecektir.

YEDİELGRUP ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ 2018 yılında ürünlerinin yüksek kalite standartları ile kendini kanıtlamış olan FBR BRÜLÖR FİRMASI İLE DİSTRİBÜTÖRLÜK SÖZLEŞMESİ İMZALAMIŞ olması ile birlikte Türkiye ve Dünya çapında tanınan bir İTALYAN MARKASI ve DİSİPLİNİ ile sizlere güvenilir bir hizmet sunmaya devam edecektir.

YEDİELGRUP ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ 2018 yılında ürünlerinin yüksek kalite standartları ile kendini kanıtlamış olan SELKOC BRÜLÖR FİRMASI İLE DİSTRİBÜTÖRLÜK SÖZLEŞMESİ İMZALAMIŞ olması ile birlikte Türkiye ve Dünya çapında tanınan bir FLAM MARKASI ve DİSİPLİNİ ile sizlere güvenilir bir hizmet sunmaya devam edecektir.

YEDİELGRUP ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ 2020 yılında ürünlerinin yüksek kalite standartları ile kendini kanıtlamış olan MİMSAN KAZAN FİRMASI İLE SERVİSLİK SÖZLEŞMESİ İMZALAMIŞ olması ile birlikte Türkiye ve Dünya çapında tanınan bir MİMSANGRUP MARKASI ve DİSİPLİNİ ile sizlere güvenilir bir hizmet sunmaya devam edecektir.

YEDİELGRUP ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ 2021 yılında ürünlerinin yüksek kalite standartları ile kendini kanıtlamış olan ELCO BRÜLÖR FİRMASI İLE DİSTRİBÜTÖRLÜK SÖZLEŞMESİ İMZALAMIŞ olması ile birlikte Türkiye ve Dünya çapında tanınan bir ALMAN MARKASI ve DİSİPLİNİ ile sizlere güvenilir bir hizmet sunmaya devam edecektir.


YEDİELGRUP ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ NASIL ÇALIŞIYOR ?

Türkiye'nin ve Dünyanın teknolojik ürünlerini buluşturan marka olan YEDİELGRUP ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ tüketicilerine kalite ve geniş ürün yelpazesi ile yaşattığı farklılıktan sonra,şimdide satış sonrasında " 7x24 teknik servis " desteği ile bir ilke imza atarak hizmetinize sunuyor.
Çağımızın en değerli öğesi olan zamanı verimli bir şekilde kullanıp siz değerli müşterilerimizin talepte bulunduğu saat diliminde en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Bilgisayar ortamında kayda alınan müşteri başvuruları saniyeler içinde 7x24 YEDİELGRUP teknik servis'in, mobil ekiplerine bildirilir, ve bundan sonra teknik ekibin zamana karşı hizmet yarışı başlıyor.

BAKIM VE YEDEK PARÇA

Daha kapsamlı bir teknik desteğin gerekli olduğu durumlarda ise cihaz ; 7x24 YEDİELGRUP teknik servis merkezine getirilir. Her türlü teknik donanım ve test ekipmanının mevcut olduğu merkezde, cihazın gerekli arıza, bakım ve onarım işlemleri; 1 yıllık yedek parça garantisi ile yapılıyor.Cihaz fonksiyonel olarak çalışır hale getirilerek test ediliyor. Cihaza ait teknik verilerin kontrol edilmesi ve gerekli ayarlarının yapılmasının ardından ürün, müşteriye sevk edilecek hale getiriliyor.
Cihaz üzerindeki mevcut arızanın giderilmesi için yedek parçaya ihtiyaç duyulması halinde; gerekli olan orjinal yedek parça 7x24 YEDİELGRUP teknik servis merkezi bünyesinde yer alan yedek parça deposunda tüm ürün gruplarına ait yedek parça stokları bulunmakta ve stok miktarları sürekli olarak bilgisayar ortamında kontrol edilmektedir. Böylelikle cihaza ait problem 7x24 YEDİELGRUP teknik servis kalite ve güvencesi altında, orjinal yedek parça- işçilik garantisi ile yapılarak en kısa sürede çözümlenmektedir.


Vizyonumuz

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, çalışanlarımızla uzun vadeli bir işbirliği içerisinde imalatlarımızla, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.


Misyonumuz

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.


Basında

tasarruf-onerileri_3163121276

Bize Ulaşın

Görüş, öneri ve istekleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz..

You can contact us for your opinions, suggestions and requests ...