KAYNAK TEMIZLEME VE MARKALAMA MAKINESI

KAYLOGVİDEO MARKALAMA MSDS RAPORUbay

MAR1MAR2KAY6KAY1KAY5KAY4

BCI INDUSTRY PASLANMAZ KAYNAK TEMİZLEME MAKİNASI

BCI INDUSTRY PASLANMAZ KAYNAK TEMİZLEME MAKİNASI PASLANMAZ KAYNAK İZİ TEMİZLEME MAKİNASI PASLANMAZ KAYNAK YAPILAN BÖLGEDE KAYNAĞIN OLUŞTURDUĞU LEKELERİ TEMİZLEMEK İÇİN KULLANILIR.

PASLANMAZ MALZEMELERİN KAYNAK YAPIMI ESNASINDA YÜKSEK ISI NEDENİYLE OLUŞAN RENK DEĞİŞİMLERİNİ ORJİNAL GÖRÜNÜMÜNE GERİ KAVUŞTURUR. MEKANİK VE ASİDİK TEMİZLEMELERDE OLUŞAN LEKELER İLE YADA DEFORMANSYONLAR BU TEMİZLEME ŞEKLİNDE ASLA OLMAZ.

AYRICA MEKANİK VE ASİDİK TEMİZLEMELER GİBİ ZAHMETLİ DEĞİLDİR ZAMANDAN VE İŞÇİLİKDEN BOLCA KAZANÇ SAĞLAMAKTADIR. TEMİZLİK SONRASI EKSTRA BİR İŞLEM GEREKTİRMEZ VE PASLANMAZ SACDA TON FARKI YARATMAZ.

ÜRETİMİNİ KENDİMİZ YAPTIĞIMIZ YÜKSEK PERFORMANSLI KARBON FIRÇALAR SAYESİNDE EN ZOR NOKTALARDA BİLE ÜST DÜZEY PERFORMANS SAĞLAR. ÇOK KISA SÜREDE KAYNAK LEKESİNİ TEMİZLER VE ZAMANDAN BÜYÜK KAZANÇ SAĞLAR.

BENZER İŞLEMLERDEKİ GİBİ BEKLEME SÜRESİ YOKTUR BÖLGE FIRÇA İLE TEMİZLENİR NEMLİ BEZ İLE DURULANIR VE KULLANIMA HAZIR HALE GELİR. TEMİZLEME SOLÜSYONU ELEKTROKİMYASAL YÖNTEM İLE TEMİZLİK YAPAR. ASİTLER GİBİ TEHLİKE ARZ ETMEZ.

KULLANILAN KİMYASAL VE MADDE ARTIKLARI NEMLİ BİR BEZ İLE RAHATCA TEMİZLENİR. 220V 50-60 HZ ELEKTRİĞİN BULUNDUĞU HER YERDE KULLANIMA UYGUNDUR. PASLANMAZ KAYNAK TEMİZLEME MAKİNASI İLE PASLANMAZ ÇELİK ÜZERİNDEKİ KAYNAK LEKELERİNİ TEMİZLEYEBİLİR, POLİSAJ VE PASİFİZASYON İŞLEMİ YAPILABİLİR, İPEK BASKI KALIBI KULLANMAK SURETİYLE FİRMANIZIN LOGOSUNU, GEREKLİ İMALAT KODLARINI VS. BASABİLİRSİNİZ.

ELEKTROPOLİSAJ NEDİR?

PASLANMAZ ÇELİK PARÇALARIN ELEKTRİK AKIMI İLE ANODİK AKIM ALTINDA KİMYASAL BİR ORTAMDA YÜZEYİNDEN MİKRON MERTEBESİNDE SÖKMELER YAPARAK, PASLANMAZ ÇELİK MALZEMENİN PARLATILMASI İŞLEMİDİR.

HER PASLANMAZ ÇELİK ÇEŞİDİ İÇİN (420-430 VE 304-316 MALZEME) FARKLI FORMÜLASYON VE FARKLI ÇALIŞMA PARAMETRELERİ UYGULANIR. ELEKROPOLİSAJ BİR KAPLAMA İŞLEMİ DEĞİLDİR.

PASLANMAZ ÇELİĞİN KENDİSİNİN PARLATILMASI İŞLEMİDİR. TAMAMIYLA PASLANMAZ ÇELİĞİN KENDİ ORİJİNAL GÖRÜNTÜSÜNE ULAŞILMA İŞLEMİDİR.

AŞINDIRMA YÖNTEMİYLE PARLATMA YÖNTEMLERİNDEN EN İYİSİDİR. DOLAYISIYLA BÜYÜK EMEKLER VERİLEREK ÜRETİLEN PASLANMAZ ÇELİK PARÇALARINIZA DAHA ASİL GÖRÜNTÜ VE KALİTE KAZANDIRMAK İÇİN MUTLAKA UYGULANMASI GEREKEN BİR İŞLEMDİR.

PASLANMAZ ÇELİĞİN KULLANILDIĞI SEKTÖR, PARÇA BOYUTU VE GEOMETRİK ŞEKLİ NE OLURSA OLSUN AVRUPA VE ABD DE MUTLAKA ELEKTRO POLİSAJ İŞLEMİ UYGULANIR.

Avantajları

  • Yeni nesil yüksek performanslı Carbon fırça ile en zor noktalarda bile çok iyi performans sağlar.
  • Zamandan çok büyük oranlarda tasarruf sağlar, çok kısa bir sürede kaynak lekesini temizler, kaynak bölgesini parlatır ve pasive eder. Başka bir mekanik işlem gerektirmez.
  • Benzer işlemlerdeki gibi bir bekleme süresi yoktur. Hızlı ve verimli şekilde uygulama yapılır.
  • Çevre ve sağlık açısından zararlı toksik buharlar yaymaz. Elektrolit temizleme sıvısı tamamen elektrolitik işlemle temizlik yapar. Kullanıcı için pickling pastası ve asitlerden çok daha az tehlike arz eder.
  • Kullanılan kimyasal madde artıkları nemli bir bezle veya suyla rahatça giderilebilir.
  • Mobil ve seyyar kullanıma uygundur.
  • Grafit anotlar isteğe göre bilenip, yontulabilir.
  • BCI INDUSTRY ile paslanmaz çelik üzerindeki kaynak lekelerini temizleryebilir, polisaj yapabilir hemde firmanızın logosunu, gerekli imalat kodlarını vs. paslanmaz çelik ve galvaniz yüzeye yazabilirsiniz.

Not: Firma logolarınızı , gerekli imalat kodlarını veya önemli işaretlemeleri bilgileri paslanmaz yüzeye baskı olarak işlem yapabilirsiniz.

700 BCI Modeli ( Temizleme, Polisaj ve Markalama Özelliği )

Güç Ünitesi : Yarı İnverter
Giriş Voltajı : 240V – 50/60 Hz
Çıkış Gücü : 1200 W
Çıkış Voltajı : 12V AC/DC 400 Hz

Bize Ulaşın

Görüş, öneri ve istekleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz..

You can contact us for your opinions, suggestions and requests ...